گلریزان آزادی 20 زندانی غیرعمد در بوشهر

جشن گلریزان آزادی 20 زندانی غیرعمد با کمک شرکت متانول دیر و دادگستری شهرستان دیر در زندان مرکزی بوشهر بر گزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان بوشهر صبح امروز 26 آذرماه مراسم جشن گلریزان آزادسازی تعداد 20 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد استان با حضور مسئولین و خیرین و همچنین به مناسبت ولادت حضرت زینب در زندان مرکزی بوشهر برگزار شد.

در این مراسم که با حضور جمادی رئیس کل دادگستری استان،حسن پور دادستان استان، رضا مقبلی مدیرکل زندانهای استان، نوشاد رئیس کل دادگستری دیر، سرهنگ شریفی رئیس بسیج حقوقدانان سپاه امام صادق و سرهنگ شاهینی فرمانده سپاه شهرستان بوشهر، موسوی مدیرعامل ستاد دیه استان و جمعی دیگر از مسئولین و خیرین برگزار شد تعداد 21 زندانی غیرعمد با بدهی بالغ بر 16 میلیارد ریال از زندان آزاد شدند.

در ابتدا علی جمادی رئیس کل دادگستری استان بوشهرضمن تشکر از خیرین حاضر گفت: نگاه ما به مقوله زندانی و زندان بانی در بالاترین مرحله یعنی اصلاح و تربیت بنا می گردد لذا از کلیه خیرین و نیکوکارانی که در این زمینه ما را یاری می کنند سپاسگزاری میکنم.

رضا مقبلی قرائی مدیرکل زندانهای استان و نائب رئیس هیئت امناء ستاد دیه استان نیز ضمن تشکر از این حرکت خیرانه شرکت متانول و دادگستری شهرستان دیر گفت: ما در سیستم زندانبانی نیازمند توجه همه مسئولین و مردم وخیرین هستیم تا بتوانیم در این شرایط سخت از بحرانها عبور کنیم.

در ادامه سید اسماعیل موسوی حقیقی معاون اداره کل زندانها و مدیرنمایندگی ستاد دیه استان بوشهر افزود: ستاد دیه استان بوشهر در سال 98 تعداد 110 زندانی جرایم غیرعمد با بدهی کل 575 میلیارد ریال را با پرداخت 16 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه و 15 میلیارد ریال کمک بلاعوض به همت خیرین آزاد نمود.

موسوی افزود: امروز نیز با همکاری نوشاد رئیس کل دادگستری شهرستان دیر و شرکت متانول دیر تعداد 20 زندانی با مبلغ بدهی کل 12 میلیارد ریال و با پرداخت تقریبا 6.5 میلیارد ریال از محل تسهیلات و کمکهای بلاعوض از زندان آزاد شدند.

در ادامه طی مراسمی ضمن رعایت پروتوکل های بهداشتی نامه آزادی مددجویان به همراه یک جلد قرآن مجید به مددجویان اهدا گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *